Starší příspěvky:12345678

Vážení rodiče,

ve dnech 1. - 20. 4. 2021 proběhl online zápis do 1. ročníku. Bylo přijato 51 přihlášek. Všechny děti s evidenčním číslem 1 - 50 (respektive registračním číslem 1/2021 - 50/2021) jsou přijaty k základnímu vzdělávání na ZŠ TGM Ivančice od 1. září 2021.

Milí deváťáci,

hlásíte se na SŠ? Vyzkoušejte si přijímací zkoušky z matematiky nanečisto, ať víte, co Vás čeká. Odkaz najdete na následujícím odkazu:  https://www.mff.cuni.cz/cs/verejnost/aktuality/prijimacky-z-matematiky-pro-ss-nanecisto .

Přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek.

Vážení rodiče,

zde najdete veškeré důležité dokumenty ministerstev, které se týkají návratu žáků do škol. Jsou zde uvedeny také odkazy, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Milí žáci,
vzhledem k pokračujícímu distančnímu vzdělávání budou i nadále probíhat  technické kroužky pořádané Střední školou dopravy, obchodu a služeb v Moravském Krumlově online.

Neustále pokračují kroužky robotiky, 3D tiskárny, TurboCAD a dále kroužky truhlářský, kovářský, kovoobrábění a automechaniků. Probíhají každý týden ve stejném čase.
Všechny kroužky jsou zdarma, jsou určeny pro žáky 2. stupně a připojit se může každý žák naší školy, nemusí mít žádnou přihlášku.
Využijte této možnosti a zapojte se. Každý žák se může zapojit i do více kroužků.

Připojit se můžete zde (PDF).

V pátek 9. 4. bude ukončen sběr pomerančové a citronové kůry. Poděkování patří všem, kteří  se do sběru zapojili.

Ukliďme Ivančice a další místa v našem okolí ve dnech 26. - 28. 3. Více informací na letáku.

Vážení rodiče,
dle nařízení Vlády ČR a MZ se od pondělí 1. 3. uzavírají všechny školy a všichni žáci se budou vzdělávat distančně.

Od pondělí přechází na distanční výuku také žáci 1. a 2. ročníků. Sledujte, prosím, edookitové stránky svých dětí, kde Vám budou postupně zveřejňovány podrobnější informace - rozvrh on-line hodin, informace ke stravování.

Mgr. Jana Dvořáková, ředitelka ZŠ TGM Ivančice

Starší příspěvky:12345678