Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace
Starší příspěvky:12345678

V pátek 22. 4. bude ukončen sběr pomerančové kůry (tj. v pátek ještě můžete naposledy odevzdat nasbíranou kůru). Poděkování patří všem, kteří se do sběru zapojili.

PODĚKOVÁNÍ - CHARITATIVNÍ VELIKONOČNÍ JARMARK

Vážení rodiče, vážené kolegyně a kolegové, milí žáci,

mnohokrát děkujeme Vám všem, kteří jste se jakýmkoli způsobem zapojili do charitativního velikonočního jarmarku. Díky Vám všem se podařilo vybrat neuvěřitelných 33 000 Kč. Celý výtežek bude osobně předán v úterý 12. 4. vedení lůžkového oddělení hospice v Rajhradě. Vaší pomoci si velice vážíme a věříme, že se tato dobročinná akce stane na naší škole tradicí.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 21. dubna se v době od 16 do 18 hodin uskuteční třídní schůzky. Nejprve třídní učitelé sdělí ve třídách obecné informace, poté bude možnost konzultací s vyučujícími jednotlivých předmětů.

 

ONLINE ZÁPIS DO 1. TŘÍDY na ZŠ TGM Ivančice

On-line zápis na ZŠ TGM IvančiceVážení rodiče,

než přijdete 4. 4. se svým dítětem k prezenčnímu zápisu do školy, je nutné provést online zápis.

V termínu od 1. 3. do 2. 4. vložte - žádost o přijetí, rodný list, popř. žádost
o přijetí do školní družiny do on-line přihlášky

Veškeré potřebné informace najdete v sekci RODIČE - ZÁPIS PRVŇÁČKŮ - INFORMACE.

RETRO DEN

V pátek 25. 3. se uskuteční RETRO DEN. Máte ve skříni něco, co nosili Vaši tatínkové, maminky, děděčkové, babičky když byli tak staří jako vy? Ať už to bude oblečení nebo jen účes z let dávno minulých, bude rádi, když si s námi den ve stylu RETRO užijete. Více informací na PLAKÁTKU.

CHARITATIVNÍ VELIKONOČNÍ JARMARK

Srdečně všechny zveme na CHARITATIVNÍ VELIKONOČNÍ JARMARK, který se uskuteční v pátek 8. 4. 2022 před budovou školy. Výtěžek bude věnován na podporu lůžkového hospice v Rajhradě. Bližší informace najdete na PLAKÁTKU.

Velice děkujeme všem z řad žáků, učitelů a rodičů, kteří se podílí na tvoření výrobků, které se budou na jarmarku prodávat.

 

Nabídka školní kolekce

Vážení rodiče, milí žáci,
rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled uvidíte po rozkliknutí odkazu a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu.

Objednávání bude spuštěno od 21. 3. a bude možné až do 4. 4. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

Za vedení školy Mgr. Jana Dvořáková

BRÝLE PRO AFRIKU

Vážení rodiče, milí žáci,

pokud máte doma staré, nepoužívané, ale funkční dioptrické brýle, můžete je donést ve dnech 15. - 31. 3. do školy. Na vrátnici je umístěna krabice, do které můžete brýle vkládat (pokud možno zabalené v kousku látky nebo igelitu, aby se nepoškrábala skla.

Sbírka brýlí je určena lidem z Afriky, kteří je potřebují, ale nemohou si je dovolit koupit. Např. v Keni totiž stojí pořízení brýlí roční plat tamních obyvatel.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojíte.

 

Mgr. Milana Kafková

Pomoc Ukrajině

 

Město Ivančice vyhlašuje Veřejnou sbírku POMOC UKRAJINĚ.

Více informací najdete v tomto dokumentu.

HOVOROVÉ HODINY

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 6. 1. 2022 se od 15 do 17 hodin uskuteční hovorové hodiny. Jedná se o individuální konzultace s jednotlivými vyučujícími, které se týkají prospěchu, chování nebo jiných skutečností, které potřebujete řešit. Pokud byste chtěli této možnosti využít, domluvte si individuální schůzku s daným učitelem prostřednictvím zprávy do Edookitu.

Nejedná se o klasické třídní schůzky, ale o individuální řešení problémů týkajících se školní docházky Vašeho dítěte.

Starší příspěvky:12345678

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?