Foto: Ivana Lankašová

V říjnu proběhla na naší škole tradiční soutěž Přírodovědný klokan.

137 žáků osmých a devátých tříd řešilo 24 úloh z matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu.

Fotografie nejlepších žáků v soutěži Přírodovědný klokan

Foto: RNDr. Hana Kabelková

V říjnu se na naší škole konala soutěž Přírodovědný klokan, které se zúčastnili téměř všichni žáci 8. a 9. ročníku. Test obsahoval 24 otázek z matematiky, fyziky, přírodopisu, chemie a zeměpisu.

Klokan - vítězové

Ve středu 15. října se žáci naší školy zúčastnili Přírodovědného klokana, který pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP. Cílem soutěže je vzbudit zájem žáků o technické a přírodovědné obory. Soutěžící v časovém limitu 40 minut vypracovávali 24 úkolů z oboru přírodopisu, matematiky, fyziky a chemie.

Foto vítězů - Klokan