Od školního roku 2011/2012 pořádáme pravidelně (od září do března) na našem webu školní vědomostní soutěž Co nevím, to si najdu. Tato soutěž vznikla po vzoru žáky oblíbené soutěže od firmy Seznam.cz, která tuto soutěž v roce 2013 ukončila.  Hlavním cílem je soutěžící vést k cílenému a rychlému vyhledávání na internetu, ověřování věrohodnosti nalezených informací a informačních zdrojů.

Pokud se do soutěže zapojujete poprvé, podívejte se na pravidla soutěže (PDF).

Výsledky za školní roky 2011/2012 - 2020/2021 můžete nalézt v levé části našeho původního webu zaměřeného na internetové soutěže.

Aktuální kolo

Hrajeme každý měsíc (od září do března). NOVÉ KOLO ŠKOLNÍ SOUTĚŽE BUDE VYHLÁŠENO 1. 9. 2021.

Průběžné výsledky

Měsíc Soutěžících celkem Správných odpovědí Foto z předávání cen
ZÁŘÍ - - - - - - foto

Ceny do soutěže