Starší příspěvky:12345678

Vážení rodiče,
na úterý 21. prosince a středu 22. prosince 2021 vyhlašuje ředitelka ZŠ T. G. Masaryka Ivančice z epidemiologických důvodů ŘEDITELSKÉ VOLNO.
Po oba dva dny bude pro přihlášené žáky 1. stupně zajištěn pedagogický dohled ve školní družině od 7.00 do 16.00 hod., i s možností využití školních obědů.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jana Dvořáková

Ve středu 8. 12. je pro veřejnost v době od 15:30 do 18:00 umožněno zúčastnit se programu REVOLUTION TRAIN. Vlak, ve kterém bude program probíhat bude přistaven na velkém vlakovém nádraží. Plakátek najdete ZDE.

Z naší školy se programu zúčastní žáci VIII. C, IX. A a IX. C, a to v době vyučování.

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k opatřením vyhlášeným dne 25. 11. se ruší prodej na vánočním jarmarku při rozsvícení vánočního stromu. Protože byly informace oznámeny v pozdních odpoledních hodinách, zkrácené vyučování zůstává, 1. st. končí po 4. vyučovací hodině, 2. st. po 5. vyučovací hodině.

Děkujeme za pochopení.

Za vedení školy

Mgr. Milana Kafková

Čas vánoční se nezadržitelně blíží. Pojďme si navodit vánoční atmosféru a zkusme ji zachytit ve fotografii!

Neboli vyhlašujeme fotografickou výzvu, tak trochu soutěžní, s námětem Vánoc (zátiší s ovocem, krajina, světla, symboly – prostě cokoli, co je s vánocemi spojené).

Fotku pošlete do Edookitu p. učitelce Bubeníkové nebo p. zástupkyni Kafkové, popř. emailem na adresu l.bubenikova@zstgmivancice.cz.

Ze všech příchozích fotografií bude vybráno 15 nejlepších, které postoupí do užšího finále. Pro ty pak budou v online anketě hlasovat žáci i rodiče a vystavíme je také v Galerii Na plotě. Tu úplně nejlepší, kterou vybere porota, použijeme pro školní péefku a tu pošleme všem přátelům školy.

Fotky můžete posílat do 5. 12., pak se soutěž uzavře a spustíme anketní hlasování.

Anketu ukončíme 10. 12. 2021. Výherci budou oceněni malým vánočním dárečkem.

Těšíme se a přejeme hezký předvánoční čas J

Leona Bubeníková a Milana Kafková

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 15. 11. dochází z technických důvodů k omezení provozu školní jídelny. Do odvolání tak bude na oběd vydáváno pouze jedno jídlo, nebude možnost výběru.

Za pochopení děkují

zaměstnanci školní jídelny

Vážení rodiče,

zde najdete rozdělení žáků šestých tříd pro školní rok 2021/2022.

Ke stažení: ZDE

Formát: PDF