Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace
Starší příspěvky:123456

OMEZENÍ PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY V DOBĚ POLOLETNÍCH PRÁZDNIN

Vážení rodiče, vzhledem k nenaplnění minimálního počtu zájemců nebude školní družina v době pololetních prázdnin v pátek dne 3. 2. 2023 v provozu.

Děkujeme za pochopení.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ - HLASOVÁNÍ

Pomozte nám vybrat vítěze 2. ročníku fotografické soutěže žáků 2. stupně. Hlasovat můžete na TOMTO ODKAZU do 12. 12. do 16 hodin.

Více informací na přiloženém plakátu (PDF).

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že k výuce tělesné výchovy musíme využívat tělocvičnu gymnázia, řídíme se hodinami, které nám ve své  tělocvičně gymnázium uvolní. Tím se také následně řídí celý náš rozvrh. V některých hodinách musíme využívat pouze naši tělocvičnu, proto musí mít chlapci TV 6. hodinu (do 13.30) a dívky 7. hodinu (do 14.20) nebo naopak. Abyste si mohli plánovat zápis do kroužků a zájmových činností, zde je rozpis odpoledního vyučování pro 8. a 9. ročník na letošní školní rok:

VIII. A, VIII. B

  • PONDĚLÍ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).
  • STŘEDA - 8. vyučovací hodina vždy všichni

VIII. C, IX. C

  • ÚTERÝ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).
  • STŘEDA - 8. vyučovací hodina vždy všichni

VIII. D, IX. A

  • ÚTERÝ - 8. vyučovací hodina vždy všichni
  • PÁTEK - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu chlapci (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu dívky, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

IX. B

  • STŘEDA - 8. vyučovací hodina vždy všichni

 

Mgr. Milana Kafková

 

 

V pondělí 29.8. 2022 v 16.00hod. v budově školy se uskuteční třídní schůzka rodičů dětí zařazených do přípravné třídy, kde obdržíte podrobné informace k průběhu školního roku a seznámíte se s třídní učitelkou.

Těšíme se na setkání.

Mgr. Jana Dvořáková

Starší příspěvky:123456

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?