Starší příspěvky:12

Vážení rodiče, milí žáci,
velice děkujeme za Vaše finanční příspěvky při nákupu kytiček v rámci Květinového dne a za podporu Českého dne proti rakovině.

Vážení rodiče, milí žáci,

podle § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. školského zákona vyhlašuje ředitelka školy na pondělí 27. 9. 2021 ředitelské volno.
Ředitelské volno je vyhlášeno z technických důvodů - opravy v šatnách po havárii a také z důvodu zhoršující se epidemiologické situace ve škole.
O vyhlášení ředitelského volna a stávající situaci byl informován i zřizovatel a Rada města.

Školní družina bude v provozu pouze za předpokladu naplnění minimálního počtu žáků.
V případě dotazů ohledně provozu školy se obracejte na ředitelku školy. Informace k provozu školní družiny poskytuje p. vedoucí vychovatelka Fialová, od které rodiče obdrží podrobnější informace i na Edookit.

Jana Dvořáková, ředitelka školy

Vážení rodiče,

zde najdete rozdělení žáků šestých tříd pro školní rok 2021/2022.

Ke stažení: ZDE

Formát: PDF

Informace pro strávníky ŠD Ivančice

Ke stažení: ZDE

Formát: PDF

Přihláška ke stravování

Ke stažení: ZDE (PDF)

Ke stažení: ZDE (DOC)

Vážení rodiče,

zde najdete rozdělení prvňáčků pro školní rok 2021/2022. Vzhledem k dodržování GDPR jsou v seznamu uvedeny pouze iniciály a číslo přihlášky, kterou jste vyplňovali při online zápisu.

Třídními učitelkami budou v 1.A Mgr. Dagmar Šacherová, v 1.B, Mgr. Michaela Videmanová. V obou třídách bude shodně 23 žáků.

ROZDĚLENÍ PRVŇÁČKŮ

Od úterý 8. 6. mají žáci a zaměstnanci povinnost nosit roušky pouze o přestávkách a ve společných prostorech (šatny, chodby, WC, jídelna atd.). Během vyučování ve třídě tato povinnost odpadá.
Starší příspěvky:12