Starší příspěvky:12345

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že k výuce tělesné výchovy musíme využívat tělocvičnu gymnázia, řídíme se hodinami, které nám ve své  tělocvičně gymnázium uvolní. Tím se také následně řídí celý náš rozvrh. V některých hodinách musíme využívat pouze naši tělocvičnu, proto musí mít chlapci TV 6. hodinu (do 13.30) a dívky 7. hodinu (do 14.20) nebo naopak. Abyste si mohli plánovat zápis do kroužků a zájmových činností, zde je rozpis odpoledního vyučování pro 8. a 9. ročník na letošní školní rok:

VIII. A, VIII. B

• PONDĚLÍ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VIII. C, IX. C

• ÚTERÝ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VIII. D, IX. A

• ÚTERÝ - 8. vyučovací hodina vždy všichni
  • PÁTEK - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu chlapci (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu dívky, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

IX. B

Mgr. Milana Kafková

V pondělí 29.8. 2022 v 16.00hod. v budově školy se uskuteční třídní schůzka rodičů dětí zařazených do přípravné třídy, kde obdržíte podrobné informace k průběhu školního roku a seznámíte se s třídní učitelkou.

Těšíme se na setkání.

Mgr. Jana Dvořáková

Vážení rodiče, milí žáci,

ZDE najdete rozdělení žáků budoucích 6. ročníku do jednotlivých tříd.

Vzhledem k tomu, že žáci přecházejí na 2. stupeň, kde je organizace výuky složitější (učitelé se na jednotlivé předměty střídají, v průběhu prázdnin může docházet ke změnám v úvazcích, přicházejí noví žáci, čekáme na podpůrná opatření z PPP atd.), nebylo možné na konci školního roku uspořádat informační schůzku. Všechny potřebné informace budou známé až poslední týden v srpnu (vyučující jednotlivých předmětů, sešity, pomůcky, termíny adaptačních pobytů atd.).

• Informační schůzka se uskuteční během prvního týdne v září (termín bude upřesněn poslední srpnový týden).
  • Na webových stránkách školy bude poslední srpnový týden umístěn termín zahájení nového školního roku.
  • V posledním srpnovém týdnu přijdou na emailovou adresu rodičů nových žáků přihlašovací údaje do elektronické žákovské knížky pro děti i pro rodiče. Přijde Vám také email s dalšími potřebnými informacemi a instrukcemi, jak při přihlášení postupovat a do kdy je nutné se přihlásit.

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice,  Na Brněnce 1, okres Brno- venkov, příspěvková organizace, zastoupená Mgr. Janou Dvořákovou rozhodla podle ustanovení § 47 a § 165, odst. 2 písm. c) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, v souladu se  zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, rozhodla takto:

vyhovuje žádostem všech žadatelů o zařazení do přípravné třídy od školního roku 2022/23 v základní škole.

Seznam pomůcek do přípravné třídy si můžete stáhnout zde.

SCHŮZKA S RODIČI PROBĚHNE V PŘÍPRAVNÉM TÝDNU  OD 25.8 - 31. 8. 2022 ,  DATUM A ČAS BUDE UPŘESNĚN A ZVEŘEJNĚN NA WEBU ŠKOLY.

Vážení rodiče,

všichni žáci, jejichž rodiče podali zápisní lístek do školní družiny pro školní rok 2022/2023, jsou přijati.

Přípravná třída

ZŠ TGM Ivančice od 1. září 2022 otevírá PŘÍPRAVNOU TŘÍDU.

Mimořádný zápis do této třídy a bližší informace obdrží zájemci 29. 6. 2022 od 14 do 17 hodin v ředitelně školy.

Žádost o zařazení do přípravné třídy a další informace viz dokument ve formátu PDF nebo DOCX.

Vážení rodiče, milí žáci,

níže naleznete informace k organizaci posledních dnů školního roku 2021/2022.

POČET HODIN:

DEN POČET HODIN - 1. stupeň POČET HODIN - 2. stupeň
ČTVRTEK 23. 6. 4 vyučovací hodiny 5 vyučovacích hodin
PÁTEK 24. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
PONDĚLÍ 27. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ÚTERÝ 28. 6. 4 vyučovací hodiny 4 vyučovací hodiny
STŘEDA 29. 6. 4 vyučovací hodiny 4 vyučovací hodiny
ČTVRTEK 30. 6. 1 vyučovací hodina 1 vyučovací hodina

PROGRAM NA JEDNOTLIVÉ DNY:

Program na jednotlivé dny se u konkrétních tříd liší. Informace Vám budou průběžně poskytovat třídní učiteĺé prostřednictvím Edookitu. Tyto akce a program budou také vloženy do rozvrhu.

Starší příspěvky:12345