2013 – 2015: mladší žákovská liga HS Třebíč

2015 – 2016: starší žákovská liga HS Třebíč

2016 – 2017: starší žákovská liga Warrior Brno

Tréninky máme 4 – 5x týdně, o víkendech zápasy.

V roce 2014 zahájení studia na Masarykově Univerzitě, Fakulta Sportovních Studií, obor: Trenérství, specializace: fitness

V roce 2015 zahájení studia na Five Star Golf Academy pod hlavičkou PGAC (profesionální golfové asociace České republiky)

V roce 2017 zahájení studia trenérské licenci A, specializace: golf, pod hlavičkou Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci

Golf jsem si poprvé vyzkoušel ve svých 12 letech při naší cestě za studiem angličtiny v Austrálii.

Naplno věnovat jsem se mu začal ve svých 13 letech pod vedením trenéra Martina Laimara v Brně.

Dosažené osobní úspěchy

Amatérská kariéra:

(6 let působení v české golfové reprezentaci 2008-2013)

TOP 10 umístění v žebříčku České profesionální golfové tour 2015

Nyní se začínám věnovat trénování dospělých, dětí a mládeže v GCBR (Golf Clubu Brno).

Je mi 20 let, narodil jsem se v Ivančicích, na brusle jsem se poprvé postavil ve 3 letech a ve 4 začal hrát v Rosicích, kde jsem byl tuším asi 4 roky, potom jsem začal hrát ve Velkém Meziříčí, tam jsem hrál taky 4 roky. Vyhráli jsme tam mistrovství ČR 3 tříd. Potom jsem přestoupil do Komety, tam jsem hrál 5 let. Vyhráli jsme mistrovství ČR mladšího dorostu, dostal jsem tam ocenění nejproduktivnější hráč.

V té době už jsem měl agenta, který mi řekl, že mám možnost odjet na týden na zkoušku právě do Finska do Oulu. Po týdnu mu řekli, že můžu přestoupit, jestli budu chtít a tak jsem přestoupil.

No a teď už jsem tady 5. rok, vyhráli jsme celou soutěž Finska staršího dorostu. Rok na to jsem byl vybraný do All star týmu celé juniorské soutěže. Když jsem byl mladší a hrál v Brně nebo ve Velkém Meziříčí, tak jsem hodně jezdil na různý turnaje s hokejovými výběry. Byl jsem 2x v Kanadě, ve Francii, no všude po Evropě jsme jezdili na turnaje. Na těch turnajích jsem vyhrál i pár ocenění pro nejlepší hráče nebo střelce turnaje. Doma mám hezkou sbírku.

Ve 13 letech jsme vyhráli s výběrem Czech Selects neoficiální mistrovství světa hráčů do 14 let, turnaj World Select Invitational. Od 16 mi potom začala oficiální juniorská reprezentace, kde jsem postupně ve výběrech U16,U17,U18,U19 a U20 odehrál cca 61 zápasů a měl 21 kanadských bodů. Mezi největší úspěchy v reprezentaci počítám, že jsem se dostal na oficiální mistrovství světa hráčů do 20 let, mistrovství světa hráčů do 18 let a potom 2. místo na turnaji Ivana Hlinky v Břeclavi v U18.

Momentálně mám podepsanou profesionální smlouvu s týmem Karpat Oulu.

Můj první zápas v nejvyšší soutěži jsem odehrál když mi bylo 18 let, 10. března 2016. Můj první gól v nejvyšší finské soutěži jsem dal 1. listopadu 2017.

Letos mě potkalo i moje první zranění, kdy jsem měl roztříštěný prostřední kloub na levé ruce a musel jsem na operaci, byl jsem mimo cca 2 měsíce.

Moje největší úspěchy - MS U20 v Kanadě, MS U18 ve Švýcarsku, 2. místo turnaj Ivana Hlinky, All star tým ve finské juniorské extralize Mistr finské extraligy staršího dorostu, Mistr české extraligy mladšího dorostu, Nejužitečnější hráč extraligy mladšího dorostu, potom určitě první zápas za chlapy a můj první gól za chlapy.

V letošním roce se Saša zúčastnil Mistrovství ČR dne 13.5. v Brně. V kategorii od 12-14 let bez rozdílu hmotnosti získal 3. místo. V kategorii 12 – 15 let vyhrál a stal se mistrem České republiky.

Sašovi blahopřejeme.

Saša pokračuje sérií úspěchů. 25. 3. 2017 na Mistrovství JM ve všech stylech, kategorie dorostenci do 63 kg obsadil 1. místo, v kategorii žáci 12 – 14 let do 57 kg obsadil 3. místo.

V Národním poháru v Hustopečích v březnu 2017 v kategorii 12 – 14 let do 57 kg vybojoval 1. místo a v kategorii bez rozdílu hmotnosti získal také krásné 1. místo.

K fotbalu ji přivedli její rodiče. Začala hrát v šesti letech v Moravských Bránicích. Pak přešla do Suchohrdel a začala chytat, stala se brankářkou. Další sezonu hrála za Znojmo, kde hledali nové talenty a začala trénovat jako brankář. Tady se dostavily první úspěchy a Vanesa se stává nejlepším brankářem. Na turnaji v Brně si všimli jejího talentu a nabídli jí přestup do Brna. Hraje za tým Lokomotiva Brno v Horních Heršpicích.2

Vanesa vychytala na turnaji v Brně ocenění Hradeckého Lvíčka a i z dalších turnajů má spoustu cen a pohárů. Nyní hraje v dívčí lize a s týmem se stala "Vládkyní Moravy".

Vanesa měla to štěstí, že se dostala na fotbalový tábor Petra Čecha a byla s ním na soukromém focení a v televizi. Byla vyhlášená třikrát nejlepším brankářem na různých fotbalových turnajích.

BLAHOPŘEJEME Vanese k jejím úspěchům a přejeme jí pevné zdraví, aby mohla sportovat dlouho a tak skvěle jako doposud.

Dominika začala s jezdectvím v devíti letech, ale parkuru se začala věnovat před dvěma roky. Jezdí za stáj Hrubšice. Její sportovní kůň se jmenuje Belinda a je stará sedm let.

Na Belindě závodila poprvé v roce 2016, zúčastnila se křížkových parkurů a parkurů s výškou 50/60 cm. V první disciplíně skončila druhá a v druhé se umístila na pátém místě.

Další závody byly také velmi úspěšné, umístila se na třetím a čtvrtém místě. V minulé sezoně Dominika vybojovala první místo.

Dominice gratulujeme a přejeme další úspěchy ve sportovním životě.

Žákyně naší školy, Kristýna Tichá ze třídy 5. B, se věnuje asi tři roky jezdectví na koni. Za ty roky se toho dost naučila např. parkur, menší drezuru, disciplíny z westernu a něco o ošetřování koní. Navštěvuje oddíl JO Palma v Alexovicích, kde pod vedením paní Ing. Evy Havlátové trénuje na koni jménem Savana.

Je to klisna Quater horse, je jí čtrnáct let. Dále se stará o další dva koně. Celkem je v oddíle koní třináct, kdo by měl zájem, může se také přidat.

Přejeme Kristýnce hodně úspěchů a vytrvalosti v této krásné zálibě.

Rádi bychom Vám představili našeho sportovně nadaného žáka, Sašu Mazmanova. Je to žák třídy 8. B, který se od roku 2014 věnuje sportu KARATE.

Trénuje za Karate Club Dragons Rosice. Jeho hlavním trenérem je Roman Lysoněk. Sašův největší úspěch je 1. místo na MČR Goju- Ryu. V letošním roce dosáhl několika velmi významných úspěchů na celorepublikové úrovni. Dne 21. května se umístil na Mistrovství republiky na 2. a 3. místě v jednom stylu karate, 29. října pak obsadil 1. a 3. místo ve všech stylech karate na Mistrovství Jihomoravského kraje. Momentálně je považován ve své kategorii za nejlepšího karatistu v Jihomoravském kraji.

V listopadu tohoto roku v Ostravě obsadil 5. místo v Grand Prix a na Mistrovství ČR ve všech stylech opět skončil na pěkném 5. místě.