Internetové vědomostní soutěže mají na naší škole již dlouholetou tradici.

Poprvé jsme se zapojili do soutěže Najdi, co neznáš! ve šk. roce 2006/2007 pořádanou pro školy společností Seznam.cz. Tehdy jsme skončili na 130. – 268. místě z celkového počtu 5521 týmů z celé České republiky.

Velkého úspěchu jsme dosáhli hned o rok později, když naše týmy obdržely 11. a 12. místo. Ceny jako MP3 přehrávače, trička, čepice atd. pro všechny účastníky byly vedle získaných vědomostí příjemnou odměnou.

Dalším vydařeným rokem byl školní rok 2009/2010, kdy všech 6 našich zúčastněných týmů vybojovaly po několika týdenním hledání správných odpovědí 4. až 13. místo.

Za zmínku stojí ještě poslední ročník této soutěže, který se konal ve šk. roce 2013/2014. Ceny jako 25 tabletů pro školu a zájezd do Legolandu pro první skupinu byly lákavé. Bohužel nám první místo uniklo o vlásek, ale i tak jsme byli velice potěšeni za 2. místo v soutěži. Díky tomuto umístění si celý tým užil perfektně strávený den v Praze - na žáky čekala prohlídka budovy Seznam.cz, kde se mohli seznámit s kompletním zázemím firmy, nahlédli jsme do kanceláře, kde se rodila nová reklama do televize, setkali jsme se se zástupci firmy Seznam.cz přes správu a bezpečí na síti atd. Po občerstvení následovala cesta do Aquapalace Praha v Čestlicích, což bylo pro všechny žáky velmi příjemné zakončení krásného dne.

Výsledky jednotlivých ročníků s fotogalerií můžete nalézt v levé části našeho původního webu zaměřeného na internetové soutěže.

Od školního roku 2011/2012 pořádáme pravidelně (od září do března) naši školní vědomostní soutěž Co nevím, to si najdu. Tato soutěž vznikla po vzoru oblíbené soutěže od firmy Seznam.cz, která tuto soutěž v roce 2013 ukončila.

Žáci, kteří vytvářejí webové stránky, mají možnost přihlásit svůj web do soutěže Ukaž se! (březen - květen).