Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Starší příspěvky:12345678

Vážení rodiče,

všichni žáci, jejichž rodiče podali zápisní lístek do školní družiny pro školní rok 2022/2023, jsou přijati.

Přípravná třída

ZŠ TGM Ivančice od 1. září 2022 otevírá PŘÍPRAVNOU TŘÍDU.

Mimořádný zápis do této třídy a bližší informace obdrží zájemci 29. 6. 2022 od 14 do 17 hodin v ředitelně školy.

Žádost o zařazení do přípravné třídy a další informace viz dokument ve formátu PDF nebo DOCX.

Vážení rodiče, milí žáci,

níže naleznete informace k organizaci posledních dnů školního roku 2023/2024.

POČET HODIN:

DEN POČET HODIN - 1. stupeň POČET HODIN - 2. stupeň
PONDĚLÍ 24. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ÚTERÝ 25. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
STŘEDA 26. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ČTVRTEK 27. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
PÁTEK 28. 6. 1 vyučovací hodina 1 vyučovací hodina

PROGRAM NA JEDNOTLIVÉ DNY:

Program na jednotlivé dny se u konkrétních tříd liší. Informace Vám budou průběžně poskytovat třídní učiteĺé. Tyto akce a program jsou již také vloženy do rozvrhu v Edookitu.

Horizont pro Ukrajinu - setkání českých a ukrajinských občanů

Ukrajina  Ukrajina

Vážení rodiče, milí žáci,
i v letošním roce si děti mohou za minimální příspěvek 20 Kč ve škole koupit kytičku a podpořit tak celonárodní sbírku Český den proti rakovině.
Hlavním tématem letošní sbírky je prevence rakoviny prsu a screeningové programy.
Cílem sbírky je získání prostředků na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.
Zapojení je dobrovolné.
Akce probíhá ve středu 15. 5. 2024 (16. 5. pak bude probíhat doprodání zásob kytiček). Žáci a učitelé, kteří budou v tento den na výletě nabo z jiného důvodu mimo školu, si mohou kytičku zamluvit v úterý 14. 5. a bude jim uschována.
Informační plakát najdete zde.

Odkaz na webové stránky organizace: https://www.cdpr.cz/letosni-sbirka/

Předem děkujeme všem, kteří sbírku podpoří.
                             Mgr. Michaela Videmanová

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 13. 5. dojde ve 12.30 k přerušení dodávky el. proudu ve škole i školní jídelně. Z tohoto důvodu dochází k posunutí vydávání obědů, a to následovně:

10. 30 - 8. a 9. ročník, 10. 40 - 7. ročník, 10. 50 - 6. ročník, 11. 00 - 5. ročník, 11. 10 - 4. ročník, 11. 20 - 3. ročník, 11. 30 - 2. ročník, 11. 40 - 1. ročník.

Z tohoto důvodu také dochází ke zkrácení vyučování u 2. ročníku, žáci končí vyučování v 11. 30. U ostatních tříd zůstává konec vyučování stejný jako obvykle.

Vzhledem k brzkému vydávání obědů prosíme o zvážení (zejména u žáků 2. stupně), zda na oběd žáci půjdou nebo si ho odhlásí.

S případnými dotazy se obracejte na vedení školní jídelny.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Milana Kafková

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - ROZHODNUTÍ

Vážení rodiče,

ZDE naleznete výsledky zápisu do 1. ročníku. Vaše dítě je uvedeno pod registračním číslem, které jste získali při elektronickém zápisu.

Starší příspěvky:12345678

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany