Starší příspěvky:12345678

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že k výuce tělesné výchovy musíme využívat tělocvičnu gymnázia, řídíme se hodinami, které nám ve své  tělocvičně gymnázium uvolní. Tím se také následně řídí celý náš rozvrh. V některých hodinách musíme využívat pouze naši tělocvičnu, proto musí mít dívky TV 6. hodinu (do 13:30) a chlapci 7. hodinu (do 14:20) nebo naopak. Abyste si mohli plánovat zápis do kroužků a zájmových činností, zde je rozpis odpoledního vyučování pro 6. - 9. ročník na letošní školní rok:

VI. C, VII. B

• PONDĚLÍ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VI. B, VII. C

• ÚTERÝ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VIII. B, IX. C

• PONDĚLÍ -  8. vyučovací hodina vždy všichni

IX. A, IX. B

• ÚTERÝ -  8. vyučovací hodina vždy všichnI

VIII. AC

• STŘEDA -  8. vyučovací hodina vždy všichni

V pondělí 29.8. 2022 v 16.00hod. v budově školy se uskuteční třídní schůzka rodičů dětí zařazených do přípravné třídy, kde obdržíte podrobné informace k průběhu školního roku a seznámíte se s třídní učitelkou.

Těšíme se na setkání.

Mgr. Jana Dvořáková

Vážení rodiče,

všichni žáci, jejichž rodiče podali zápisní lístek do školní družiny pro školní rok 2022/2023, jsou přijati.

Přípravná třída

ZŠ TGM Ivančice od 1. září 2022 otevírá PŘÍPRAVNOU TŘÍDU.

Mimořádný zápis do této třídy a bližší informace obdrží zájemci 29. 6. 2022 od 14 do 17 hodin v ředitelně školy.

Žádost o zařazení do přípravné třídy a další informace viz dokument ve formátu PDF nebo DOCX.

Vážení rodiče, milí žáci,

níže naleznete informace k organizaci posledních dnů školního roku 2023/2024.

POČET HODIN:

DEN POČET HODIN - 1. stupeň POČET HODIN - 2. stupeň
PONDĚLÍ 24. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ÚTERÝ 25. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
STŘEDA 26. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ČTVRTEK 27. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
PÁTEK 28. 6. 1 vyučovací hodina 1 vyučovací hodina

PROGRAM NA JEDNOTLIVÉ DNY:

Program na jednotlivé dny se u konkrétních tříd liší. Informace Vám budou průběžně poskytovat třídní učiteĺé. Tyto akce a program jsou již také vloženy do rozvrhu v Edookitu.

Horizont pro Ukrajinu - setkání českých a ukrajinských občanů

Ukrajina  Ukrajina

Vážení rodiče, milí žáci,
i v letošním roce si děti mohou za minimální příspěvek 20 Kč ve škole koupit kytičku a podpořit tak celonárodní sbírku Český den proti rakovině.
Hlavním tématem letošní sbírky je prevence rakoviny prsu a screeningové programy.
Cílem sbírky je získání prostředků na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.
Zapojení je dobrovolné.
Akce probíhá ve středu 15. 5. 2024 (16. 5. pak bude probíhat doprodání zásob kytiček). Žáci a učitelé, kteří budou v tento den na výletě nabo z jiného důvodu mimo školu, si mohou kytičku zamluvit v úterý 14. 5. a bude jim uschována.
Informační plakát najdete zde.

Odkaz na webové stránky organizace: https://www.cdpr.cz/letosni-sbirka/

Předem děkujeme všem, kteří sbírku podpoří.
                             Mgr. Michaela Videmanová

Starší příspěvky:12345678