Starší příspěvky:12345678

Vážení rodiče,

všichni žáci, jejichž rodiče podali zápisní lístek do školní družiny pro školní rok 2022/2023, jsou přijati.

Přípravná třída

ZŠ TGM Ivančice od 1. září 2022 otevírá PŘÍPRAVNOU TŘÍDU.

Mimořádný zápis do této třídy a bližší informace obdrží zájemci 29. 6. 2022 od 14 do 17 hodin v ředitelně školy.

Žádost o zařazení do přípravné třídy a další informace viz dokument ve formátu PDF nebo DOCX.

Vážení rodiče, milí žáci,

níže naleznete informace k organizaci posledních dnů školního roku 2021/2022.

POČET HODIN:

DEN POČET HODIN - 1. stupeň POČET HODIN - 2. stupeň
ČTVRTEK 23. 6. 4 vyučovací hodiny 5 vyučovacích hodin
PÁTEK 24. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
PONDĚLÍ 27. 6. 4 vyučovací hodiny konec v průběhu 5. vyučovací hodiny
ÚTERÝ 28. 6. 4 vyučovací hodiny 4 vyučovací hodiny
STŘEDA 29. 6. 4 vyučovací hodiny 4 vyučovací hodiny
ČTVRTEK 30. 6. 1 vyučovací hodina 1 vyučovací hodina

PROGRAM NA JEDNOTLIVÉ DNY:

Program na jednotlivé dny se u konkrétních tříd liší. Informace Vám budou průběžně poskytovat třídní učiteĺé prostřednictvím Edookitu. Tyto akce a program budou také vloženy do rozvrhu.

Horizont pro Ukrajinu - setkání českých a ukrajinských občanů

Ukrajina  Ukrajina

Vážení rodiče, milí žáci,
i v letošním roce si děti mohou za minimální příspěvek 20 Kč ve škole koupit kytičku a podpořit tak celonárodní sbírku Český den proti rakovině.
Hlavním tématem letošní sbírky je prevence nádorů průdušnice, průdušek a plic.
Cílem sbírky je získání prostředků na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.
Zapojení je dobrovolné.
Akce probíhá ve středu 10. 5. 2023 (11. 5. pak bude probíhat doprodání zásob kytiček).
Informační plakát najdete zde.

Odkaz na webové stránky organizace: https://www.cdpr.cz/letosni-sbirka/

Předem děkujeme všem, kteří sbírku podpoří.
                             Mgr. Michaela Videmanová

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 13. 5. dojde ve 12.30 k přerušení dodávky el. proudu ve škole i školní jídelně. Z tohoto důvodu dochází k posunutí vydávání obědů, a to následovně:

10. 30 - 8. a 9. ročník, 10. 40 - 7. ročník, 10. 50 - 6. ročník, 11. 00 - 5. ročník, 11. 10 - 4. ročník, 11. 20 - 3. ročník, 11. 30 - 2. ročník, 11. 40 - 1. ročník.

Z tohoto důvodu také dochází ke zkrácení vyučování u 2. ročníku, žáci končí vyučování v 11. 30. U ostatních tříd zůstává konec vyučování stejný jako obvykle.

Vzhledem k brzkému vydávání obědů prosíme o zvážení (zejména u žáků 2. stupně), zda na oběd žáci půjdou nebo si ho odhlásí.

S případnými dotazy se obracejte na vedení školní jídelny.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Milana Kafková

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - ROZHODNUTÍ

Vážení rodiče,

ZDE naleznete výsledky zápisu do 1. ročníku. Vaše dítě je uvedeno pod registračním číslem, které jste získali při elektronickém zápisu.

V pátek 22. 4. bude ukončen sběr pomerančové kůry (tj. v pátek ještě můžete naposledy odevzdat nasbíranou kůru). Poděkování patří všem, kteří se do sběru zapojili.

PODĚKOVÁNÍ - CHARITATIVNÍ VELIKONOČNÍ JARMARK

Vážení rodiče, vážené kolegyně a kolegové, milí žáci,

mnohokrát děkujeme Vám všem, kteří jste se jakýmkoli způsobem zapojili do charitativního velikonočního jarmarku. Díky Vám všem se podařilo vybrat neuvěřitelných 33 000 Kč. Celý výtežek bude osobně předán v úterý 12. 4. vedení lůžkového oddělení hospice v Rajhradě. Vaší pomoci si velice vážíme a věříme, že se tato dobročinná akce stane na naší škole tradicí.

Starší příspěvky:12345678