Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Doplňující obrázekDne 25. listopadu se uskutečnilo školní online kolo dějepisné olympiády. Stejně jako všechny školní aktivity, tak i tato probíhala v online prostoru.

Tématem olympiády bylo: Labyrintem barokního světa (1556-1781). Žáci měli za úkol si prostudovat látku, která se týkala doby barokní (od umění, přes architekturu až ke stylu života) a v limitu 90 minut vyplnit 30 otázek. Nejúspěšnějším účastníkem školního kole se stal Lukáš Feith. Ten se také účastnil v pondělí 18. ledna okresního kola dějepisné olympiády.

Téma bylo totožné, leč bylo potřeba daleko důkladněji a podrobněji prostudovat danou problematiku na základě relativně hutných studijních materiálů. To se Lukášovi podařilo velmi dobře, o čemž svědčí jeho výborný výsledek. Ve velké konkurenci gymnázií a základních škol z okresu Brno-venkov se umístil na krásném sedmém místě. Nezbývá mi, než mu velmi pogratulovat a popřát mu i nadále studijní úspěchy na budoucí střední škole.

Mgr. J. Hochman

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?