Na ZŠ TGM již několikátým rokem funguje žákovská anglická knihovna, kterou najdete ve 3. patře v kabinetu angličtiny. Jedná se o knihovnu zjednodušené četby, tzv. Graded Readers. Knihovna obsahuje knihy a příběhy ve zjednodušené podobě uzpůsobené studentům angličtiny. Knihy jsou seřazeny podle levelů, a to od těch nejjednodušších až po ty složitější. Jednotlivé levely jsou přizpůsobeny věkovým kategoriím stejně jako jazykové úrovni čtenářů. Naše knihovna v současné době disponuje knihami z kategorie Starter (nejjednodušší) až po Level 5.

Knihy si lze vypůjčit každou velkou přestávku během týdne. S výběrem vám rádi pomohou paní učitelky.

Aktuální seznam knih (PDF)