Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Vážení rodiče, milí žáci i všichni návštěvníci našich webových stránek,

chtěli bychom Vás požádat o podporu projektu organizace O děti postaráno DEVÁŤÁCI NA KŘIŽOVATCE hlasováním v obchodním domě Tesco v termínu od 11. července do 7. srpna. 

V této době budou zákazníci moci v obchodních domech Tesco v Ivančicích, Rosicích, Břeclavi, Mikulově, Pohořelicích nebo v Rajhradě hlasovat pro projekt Deváťáci na křižovatce

Cílem projektu je poskytnout v období září 2022 - leden 2023 žákům devátých tříd a jejich rodičům podporu ve výběru střední školy prostřednictvím kariérního poradenství pod vedením naší psycholožky Mgr. Magdalény Šulákové. 
Chceme v rámci projektu nabídnout schůzky žáků s psycholožkou přímo ve školách v Ivančicích a okolí.

Jelikož možnost projekt realizovat stojí na hlasování ve zmiňovaných prodejnách, moc bychom chtěli požádat o podporu v hlasování. Letos vyhrává jen projekt, který nasbírá nejvíce hlasů a získá až 45.000 Kč. Tyto peníze nám pokryjí většinu nákladů, tudíž školy a žáci s rodiči získají podporu zdarma.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?