Milí žáci a rodiče, začíná nový školní rok 2023/2024.

Jak bude probíhat začátek školního roku, informace najdete zde:

4. září

Žáci přípravné třídy, 1. a 6. ročníku - zahájení v 8:30 hod na školním dvoře – příchod branami z ulice Na Úvoze.

Žáci 9. ročníku - příchod v 8:00 hod na školní dvůr branami z ulice Na Úvoze.

Žáci 2. – 5. ročníku (IV. AB - v podkroví, V. B - třetí třída v přízemí) a 7. – 8. ročníku - zahájení v 8:30 hod v kmenových třídách (umístnění ostatních tříd stejně jako loni) - příchod hlavním vchodem od 8:15 hod.

Zahájení bude trvat asi 45 minut, poté jdou přihlášení žáci na oběd nebo domů.

Školní družina není tento den v provozu.

V případě nepříznivého počasí proběhne zahájení ve třídách:

• příchod hlavním vchodem pro 2. - 5. ročník a 7. - 9. ročník od 8:15 hod
  • příchod branami z ulice Na Úvoze pro přípravnou třídu, 1. a 6. ročník, děti si vyzvednou třídní učitelé na školním dvoře v 8:15 hod

5. září

1. ročník - tři vyučovací hodiny- ukončení 10:45 hod, poté jdou přihlášení žáci do družiny nebo domů, oběd je možný od 11:10 hod. Prosíme o vyzvednutí dětí, které nechodí do družiny v tuto dobu u hlavního vchodu. Děti, které mohou jít domů samy, musí mít písemný souhlas rodičů.

1. stupeň (2. – 5. ročník) - čtyři vyučovací hodiny - proběhnou třídnické práce, ukončení 11:40 hod, poté jdou přihlášení žáci do družiny, na oběd nebo domů. Prosíme o vyzvednutí dětí. které nechodí do družiny v tuto dobu u hlavního vchodu. Děti, které mohou jít domů samy, musí mít písemný souhlas rodičů.

2. stupeň (6. - 9. ročník) - proběhnou třídnické práce, žáci odcházejí po páté vyučovací hodině ve 12:35 na oběd nebo domů.

OSTATNÍ DNY BUDE PROBÍHAT JIŽ VÝUKA PODLE ROZVRHU (v prvním týdnu 2. stupeň bez odpoledního vyučování, na 1. stupni 1. - 3. třída 4 hodiny, 4. a 5. třída 5 hodin).