Ve středu 25. ledna 2023 se tři žáci pátého ročníku a jedna žákyně devátého ročníku zúčastnili okresního kola Matematické olympiády, které se konalo na SVČ Ivančice resp.  na Gymnáziu ve Šlapanicích u Brna.

Naši „páťáci“ se mezi 141 soutěžícími z celého okresu Brno-venkov neztratili a obsadili:

Jiří MAREK dělené 2. místo, Antonín ŽALOUDEK dělené 3. místo a Lucie BRABCOVÁ dělené 8. místo.

Žákyně devátého ročníku Andrea MARKOVÁ se pak mezi 22 účastníky umístila na děleném 8. místě.

Všem srdečně blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme další úspěchy nejen v matematických soutěžích.

Mgr. Lenka Málková

Foto: Mgr. Lenka Málková