Obrázek ptákůPřipojme se k výzvě Galerie Josefa Jambora v Tišnově!

Galerie vyhlásila velikonoční výzvu pro děti i žáky MŠ a ZŠ, pro rodiče i učitele! Výzva se dostala i k nám, do Ivančic. Oživme veřejný prostor před budovami škol a ukažme, že tu jsme!

Dejte se do výtvarného tvoření nebo i do psaní – formát výtvarných prací ideálně A3 nebo i větší (ale ani menší není zakázán:) )

Nejpovedenější práce zašleme na společnou výstavu s ostatními školami do Galerie Josefa Jambora v Tišnově.

Termín uzávěrky prací: pondělí 29. 3. 2021.

Vaše práce přineste do školy paní uč. Bubeníkové, na vrátnici vždy ve čtvrtek a pátek od 13:00 hod. do 14:00 hod. (nebo je tam můžete nechat, p. uč. Bubeníková si je vyzvedne).

Vybrané práce budou vystaveny ve veřejném prostoru města Tišnova od 1. 4. do 18. 4., chráněny pečlivě před povětrnostními vlivy. A nejlepší budou odměněny cenami! Ale pamatujte – není důležité vyhrát, nýbrž zúčastnit se!

Ostatní práce budou vystaveny před budovou školy, rovněž tak, aby byly uchráněny před vrtochy počasí:)

Inspiraci a bližší informace k tvorbě najdete ZDE.

Pozn.: v případě, že byste potřebovali výkresy, jsou k dispozici na vrátnici školy.