Od pátku 21. 5. do neděle 30. 5. si mohli všichni žáci naší školy tipnout vítěze MS v ledním hokeji.

Do tipovací soutěže se zapojilo celkem 44 žáků. Výsledky jejich tipů si můžete prohlédnout v přehledu níže.

V neděli 6. 6. se uskutečnilo finále, ve kterém se utkal tým Finska s týmem Kanady. Hokejisté Kanady udolali Finy na MS v Rize 3:2 v prodloužení, když mohutnou euforii na střídačce rozpoutala střela Nicka Paula v čase 66:26.

Vítězný tým si tiplo celkem 10 žáků, dle pravidel soutěže cenu získává prvních 5 tipujících. Gratulujeme těmto žákům:

1. Barbora Vallová, 6. D
  2. Natálie Heková, 5. B
  3. Jan Sysel, 9. B
  4. Vojtěch Sláma, 6. B
  5. Klára Dřevikovská, 5 B

Kdo se do soutěže nestihl zapojit, bude mít příležitost určitě i v příštím školním roce.

Na závěr si dovolím poděkovat paní ředitelce Dvořákové za věnování několika cen do soutěže.

Mgr. O. Němec

Výsledky tipovací soutěže