Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Mladý chemik - obrázekVe středu 21. dubna 2021 se konalo již třetí kolo soutěže Mladý chemik (regionální), do kterého se probojovalo 30 nejlepších z kola druhého z celého Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. 

Naši školu reprezentoval žák Jakub Svoboda ze třídy IX. A, který se statečně popral s online formou testu. Test byl spuštěn v 13:30 hodin a žáci se díky covidové době a nadále špatné epidemické situaci museli připojit ze svých domovů a do 70 minut odpovědět na dané otázky, které se týkaly názvosloví anorganických sloučenin, vyčíslování a tvorby chemických reakcí, vlastností prvků, chemických výpočtů atpod. V případě stejného počtu bodů, rozhodoval čas vypracování. 

Jakub skončil z 27 účastníků na 18. místě a dosáhl 46 bodů z 65 možných, což se jistě dá považovat za úspěch, vzhledem k tomu, že se připravoval vesměs sám ve svém volném čase a také před důležitými přijímacími zkouškami. 

Velmi děkuji za jeho nasazení a ochotu reprezentovat naši školu a blahopřeji k dosaženému výsledku. 

 

Mgr. Lenka Málková  

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?