Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Od posledního uvedení Živého betléma v podání žáků ZŠ TGM Ivančice uběhlo již 6 let, a tak jsme si řekli, že je nejvyšší čas oprášit scénář a pustit se do zkoušení.  

34 žáků 2. stupně od 6. až po 9. ročník se setkávalo od října každé páteční odpoledne a nadšeně nacvičovalo moderní a trochu komicky pojaté ztvárnění více než 2000 let starého příběhu o zrození Ježíška.  

Čas rychle ubíhal, 10 týdnů uteklo jako voda a přiblížil se poslední adventní týden, na který byla naplánována dvě vystoupení. Jedno pro širokou veřejnost a druhé pro mladší spolužáky z 1. stupně naší školy. Všichni účinkující byli dost nervózní, protože většina z nich neměla dosud žádnou hereckou zkušenost. Na jejich výkonech byste to ale vůbec nepoznali. Se svou trémou se vypořádali skvěle a svou hereckou premiéru si opravdu užili.  

Ve středu 20. 12. i ve čtvrtek 21. 12., kdy se představení konala, se sál zaplnil do téměř posledního místečka a my doufáme, že se všichni diváci při zhlédnutí nejstaršího vánočního příběhu všech dob dobře bavili stejně jako účinkující. 

Doufáme, že jsme Vám, kteří jste se s námi rozhodli strávit svůj čas, zpříjemnili předvánoční období a naladili Vás na nejkrásnější svátky v roce. 

 

za amatérský divadelní soubor při ZŠ TGM Ivančice  

Mgr. Milana Kafková 

Foto: Lucie Málková, Mgr. Hana Procházková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?