Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Velikonoční dobrodružství – hledání pokladu

Dne 22. března se školní zahrada proměnila v dobrodružný ostrov plný záhad a tajemství. Všech pět oddělení školní družiny se sešlo, aby se zúčastnilo vzrušujícího hledání velikonočního pokladu.

Každý kout zahrady skrýval úkol, který musely splnit, aby odhalily další stopy vedoucí k pokladu. Od luštění rébusů po fyzické aktivity, každá stanoviště představovala jedinečnou výzvu, která testovala jejich důvtip a týmového ducha.

Když byly všechny úkoly splněny, děti obdržely část mapy s indiciemi, které je dovedly k velikonočnímu pokladu. Poklady se nacházely skryté pod listím, zahrabané v pískovišti nebo je mapa zavedla opět zpátky do školy a tam se skrýval v pohovce.

Radost a vzrušení zavládlo, když žáci otevřeli truhlu a našli uvnitř malou odměnu. I přes nepřízeň počasí to byl den plný smíchu, radosti a nezapomenutelných zážitků, který si každý odnesl domů spolu s pokladem.

Tato akce nejenže přinesla dětem radost z hledání a objevování, ale také posílila jejich vzájemnou spolupráci a přátelství. Velikonoční poklad tak byl nalezen nejen ve formě sladkostí, ale také v neocenitelných momentech strávených společně.

                                                                                                                                                                                                                                                      za kolektiv vychovatelek Petra Fialová

Foto: Petra Fialová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?