Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V pátek 3. 11. 2023 proběhla v naší ŠD opět přespávačka spojená s pečením perníčků a sušenek. Kolem 18hod. se žáci za doprovodu svých rodičů scházeli na školní zahradě. Po 18hod. se rozloučili a se svými batohy a spacáky se ubytovali v tělocvičně.

Poté jsme se odebrali do kuchyňky, kde si děti zkusily rozválet těsto na perníčky a kokosové sušenky. Práce jim šla pěkně od ruky, tvary perníčků a sušenek byly různorodé. Některé děti byly samostatné a některým p. vychovatelky byly nápomocny. Děti se učily spolupracovat ve skupině, rozdělit si práci, být trpělivé atd.

Po upečení následoval samozřejmě úklid kuchyně, kterého se ujmuly spíše děvčata. Proběhla ochutnávka, večeře a odebrání se do tělocvičny.

Po večerní hygieně se děti zabubaly do svých spacáků a společně se dívaly na pohádku. Po pohádce začaly velice pomalu a postupně usínat. :-)

Po ranním probuzení a hygieně následovala snídaně, úklid tělocvičny a postupné  rozcházení se domů s dotazy, kdy bude další spaní?  ????

Petra Fialová a Monika Eiblová

Foto: Petra Fialová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?