Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ve čtvrtek dne 13. 6. 2024 byli žáci třídy I. B slavnostně pasováni na čtenáře v Městské knihovně Ivančice. Přivítaly nás paní knihovnice, které děti provedly knihovnou. Ukázaly jim dětské oddělení a seznámily je se značením knih, podle kterého si samy vyhledají pohádky, příběhy nebo básně. Vysvětlily způsob půjčování a vracení knih do knihovny. 

Poté každý prvňáček písmenkové královně přečetl kousek z knížky a byl pasován na čtenáře. Obdržel pamětní záložku, placku knihovny a Průkaz malého čtenáře na rok zdarma. V knihovně si děti zapůjčily knihy a plné zážitků odcházely do školy. Ve třídě si vypůjčené knihy navzájem ukázaly a se zájmem prohlédly nebo se už do prvních stránek začetly. Doufáme, že se děti budou rády do knihovny vracet. My ji budeme společně navštěvovat také v příštích letech. Již pravidelně využíváme nabídky vzdělávacích programů a besed MěK Ivančice.

Všem nově pasovaným rytířům a rytířkám řádu čtenářského přejeme, aby díky čtení objevili mnoho zajímavých světů, aby prostřednictvím knih prožili spoustu nádherných dobrodružství a aby se knihy staly nedílnou součástí jejich životů.

Moc děkujeme za čas a přípravu knihovnicím, paní Martinkové, Malíkové a Dvořákové.

                                                                                                                                                                                                     Markéta Eibelová, tř. uč.

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?