Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Toto téma je probírané v občanské výchově v 9. ročníku. V letošním roce jsme oslovili starostu města Ivančic pana Milana Bučka s prosbou, zda bychom nemohli přijít s žáky na exkurzi přímo na městský úřad, kde by žáci zažili tzv. výuku v praxi.

Díky vstřícnosti vedení města strávili žáci IX. ABCD se zaměstnanci úřadu 2 vyučovací hodiny. Věnoval se jim pan starosta a pod vedením pana Ing. Kabelky a Ing. Hrdličky se seznámili s odborem správních činností a náplní prací, které pro obyvatele přilehlých obcí vykonává. Paní tajemnice JUDr. Chládková zevrubně žákům vysvětlila organizační a funkční strukturu úřadu, co je samostatná a přenesená působnost a pravomoci jednotlivých orgánů.

Žáci během výkladu sbírali informace a zpracovávali je podle pokynů učitelky. Sami žáci byli spokojeni s propojením teorie s praktickými ukázkami, dotazovali se na podrobnosti ve fungování jednotlivých oddělení a využití v jejich budoucím praktickém životě.

                                                                                                                      PhDr. Zdena Lašová

Foto: Mgr. Lenka Málková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?