Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V termínu 21.- 26. 1. 2024 se uskutečnil lyžařský výcvik ve Vernířovicích. Kurzu se zúčastnilo 35 žáků ze tříd VII. B a VII. C a dvě žákyně z VIII. B. Cílem a náplní lyžařského kurzu bylo zvládnutí, případně zdokonalení již osvojených lyžařských dovedností.


Žáci byli rozděleni do 3 družstev a každý den absolvovali dopolední a odpolední lyžařský výcvik. Teplota se pohybovala kolem nuly a na chvíli dokonce i vysvitlo sluníčko, a to vše v kombinaci s perfektně upravenými sjezdovkami. Výjimkou byla jen středa, kdy proběhl lyžařský výcvik pouze odpoledne, protože v dopoledních hodinách intenzivně pršelo. Žáci však měli možnost strávit volný čas stolními hrami či zhlédnut film ve společenské místnosti. Večer zde byla rovněž příležitost relaxu v místním wellness, kterou všichni velmi uvítali. Ti, kterým nestačilo lyžování, mohli navíc využít vybavenou posilovnu s venkovním vyhřívaným bazénem. Poslední den výcviku byl zakončen závodem ve slalomu, ve kterém všichni změřili své síly a nabyté lyžařské dovednosti.

Na závěr bych ráda pochválila všechny účastníky lyžařského kurzu za dobré chování, za snahu na svahu a příjemnou atmosféru, která na kurzu panovala.

                                                                                      Mgr. Petra Dokoupilová, vedoucí kurzu

Foto: Mgr. P. Dokoupilová, Mgr. T. Chytka

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?