Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Konec dubna a začátek května jsme prožili s několika zajímavými tématy a svátky.

Ukázky dravců
Společnost Seiferost připravila na Réně pro naši školu letové ukázky dravců a sov. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o životě těchto ptáků a také to, jak je chránit.

Do gala
Školní parlament nás pozval k připojení k akci Do gala na naší škole. Vystrojení jsme se nejen učili a potkávali, ale s Machem a Šebestovou jsme si také připomněli některá pravidla společenského chování.

Můj sport
V čítance jsme četli článek o fotbalu. Otázka na konci zněla, zda víme, co je k tomu sportu potřeba za vybavení. Naši třídní fotbalisté se hned nabídli, že přinesou zítra něco na ukázku. Ostatní třídní sportovci však nechtěli zůstat pozadu, a tak jsme další den měli spontánní ukázky vybavení a výklad o sportu od fotbalistů, házenkářů, florbalistů, badmintonisty, volejbalistky i rybářů. Všichni žáci pak přemýšleli nad pracovním listem o svých oblíbených sportech.

Čarodějnice
Když se přiblížil 30. duben, měli jsme již všichni hotovou svou čarodějnici. Téma se nám prolínalo také do čtení, českého jazyka a slohu, když jsme tvořili lektvar, pětilístek nebo dotazník čarodějnice.

 

Foto: Michaela Videmanová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?