Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Květen byl ve znamení tvořivosti a radosti v naší školní družině. Žáci se ponořili do světa ručních prací a společných her, což přineslo nejen nové dovednosti, ale i spoustu smíchu a nezapomenutelných zážitků.

Jedním z vrcholů měsíce byla výroba šperků - přívěšků pro maminky ke Dni matek. Děti s láskou a pečlivostí vytvářely jedinečné dárky, které vyjadřovaly jejich vděčnost a lásku. Každý přívěšek byl originál, odrazem osobnosti a kreativity každého malého umělce. Přívěšky děti tvořily z pryskyřice, což byla práce s úplně novým materiálem, se kterým se setkaly poprvé.

Venkovní aktivity na školním hřišti byly pro děti osvěžující změnou. Při hrách a sportovních aktivitách jsme společně využívali jarního počasí a užívali si slunečních paprsků. Tyto chvíle nejen posílily tělesnou kondici, ale i třídní soudržnost.

Velkým úspěchem bylo zavedení šicích workshopů, kde si každý žák vyrobil vlastní “hagisák míček”. Tato aktivita rozvíjela jemnou motoriku, trpělivost a soustředění. Děti byly nadšené, že si mohou odnést domů hračku, na které se samy podílely.

Neodmyslitelnou součástí našeho programu byly také hry v oddělení. Tyto aktivity nejen rozvíjely sociální dovednosti, ale i posilovaly přátelství mezi žáky.

vychovatelka Petra Fialová

 

Foto: Petra Fialová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?