Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V pátek 3. 5. uspořádali žáci 9. ročníku pro své prvostupňové spolužáky projektový soutěžní den věnovaný svátku naší planety – Dni Země. Ten se každoročně slaví 22. dubna. Vzhledem k plánovaným stavebním úpravám ve škole, které kvůli bezpečnosti vyžadovaly pobyt žáků mimo školu, jsme akci odložili o 14 dní právě na 3. 5. 

Letošní ročník se věnoval celosvětovým ekologickým problémům jako je znečištění vodních zdrojů, záchrana kriticky ohrožených živočišných druhů, kácení tropických deštných pralesů, ropné havárie atd. Žáci jednotlivých tříd se rozdělili do čtyř nebo pěti družstev a soutěžili na jedenácti stanovištích, kde plnili úkoly s ekologickou tématikou.  

Počasí se na nás mračilo už od rána, ale doufali jsme, že vydrží aspoň do ukončení poslední disciplíny. A přesto, že nám nakonec začalo pršet tak hustě, že jsme museli 2 poslední úkoly zrušit, jsme si všichni oslavu svátku Dne Země užili. 

Velké poděkování patří žákům třídy IX. C, kteří celou akci zajistili a své mladší spolužáky jednotlivými úkoly provedli a jejich třídní učitelce Mgr. Lence Málkové, která zajistila foto a videoreportáž (viz přiložená galerie). 

Video z projektového dne můžete zhlédnout zde.

Mgr. Milana Kafková 

Foto: Mgr. Lenka Málková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?