Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ve středu 13. 12. 2023 se u vánočního stromu na náměstí v Ivančicích konal 13. ročník celostátní akce Česko zpívá koledy. Po celé republice zpívalo ve stejný okamžik na více než 800 místech přes 100 000 lidí. V Ivančicích se tato akce uskutečnila teprve podruhé, a to pod názvem Česko a Brněnka zpívá koledy. Jsme moc rádi, že jsme mohli být u jejího zrodu a doufáme, že se nám podaří tuto tradici zachovat.  

Od 18 hodin se náměstím rozezněly vánoční koledy a písně v podání žáků ZŠ TGM Ivančice. Společně s nimi se přišlo vánočně naladit téměř 200 návštěvníků, kteří se ke zpívání přidali. Všichni jsme se tak aspoň na chvilku zastavili v předvánočním shonu, popovídali si s přáteli a známými a dali si něco dobrého na zahřátí. 

Děkujeme vinařství Komarov, které poskytlo stánek s občerstvením, účinkujícím, zvukařům i všem, kteří zdárný průběh akce podpořili.  

Příští rok se na Vás budeme u vánočního stromu těšit zase, třeba ještě v hojnějším počtu než letos. Přejeme všem krásné Vánoce, příjemně prožité svátky v rodinném kruhu a hodně štěstí, zdraví a optimismu do nadcházejícího nového roku. 

 

Mgr. Milana Kafková 

Foto: Mgr. Lenka Málková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?