Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V pátek 22. března se před budovou školy ZŠ TGM uskutečnil 3. ročník charitativního velikonočního jarmarku. Na stáncích se prodávaly výrobky žáků, učitelů i rodičů. Ti vytvořili spoustu jarních dekorací a zápichů, napekli perníčky, sušenky a jiné dobroty, k zakoupení byly také svíčky, vyšívané obrázky, štěstíčka s překvapením nebo korálkové šperky. 

Po celou dobu prodeje byl stánek v obležení nakupujících a i díky tomu se nám podařilo vybrat 26 500 Kč. Celý výtěžek byl předán paní Olze Novákové z hospicové služby v Rajhradě, se kterou v rámci velikonočního jarmarku spolupracujeme.

Děkujeme všem, kteří se, ať už výrobou, prodejem, nákupem nebo darováním jakékoli částky, podíleli na zdárném průběhu akce a získání krásné částky pro dobrou věc. 

Mgr. Milana Kafková

Video z akce můžete zhlédnout zde.

Foto: Mgr. J. Dvořáková, Mgr. L. Málková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?