Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Od 1. 4. do 16. 6. se mohli žáci naší školy zapojit do soutěže Ukaž se! Jejím prostřednictvím registrovali své stávající weby nebo vytvářeli zcela nové webové stránky. Vytvořit propracovaný web zabere jistě spoustu času, tato činnost ale podporuje žáky v kreativitě a rozvoji kritického myšlení.   

Zaměření obsahu webových stránek bylo libovolné. Pro získání co největšího počtu bodů museli autoři webů splnit několik daných kritérií. Od tří členné poroty mohli obdržet maximálně 45 bodů. Nejlépe byly hodnoceny weby s vlastními textovými informacemi, fotografiemi či natočenými videi. U některých webů si žáci připravili kvízy nebo vlastní prezentace. Celkem bylo žáky naší školy přihlášeno 9 projektů.

Na 5. místě se se 30 body umístil web Davida Maři z 9. C zabývající se vinařstvím, čtvrté místo s 31 body obsadil web Lucie Mladé z 5. B věnující se kreslení, na třetím místě s 32 body skončila Nela Suchánková rovněž ze třídy 5. B s webem o minerálních náramcích. Druhé místo s 33 body putuje do 9. D za Bárou Vallovou za web Marvel Cinematic Univers. První místo se 44 body se opět vrací na I. stupeň. Získává ho za svůj web Schleich – figurky s příběhem Alžbeta Němcová z 5. A.

Na závěr si dovolím poděkovat paní zástupkyni Málkové a panu učiteli Valovi za hodnocení webů a zejména pak našim sponzorům – společnosti Webnode a firmám Megatronic a Insize, které věnovaly ceny soutěžícím.

Mgr. O. Němec

 

 

Vyhodnocení soutěže Ukaž se! 2023-2024

Vyhodnocení soutěže Ukaž se! 2023-2024

Vyhodnocení soutěže Ukaž se! 2023-2024

 

Vyhodnocení soutěže Ukaž se! 2023-2024

Foto: Mgr. O. Němec

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?