Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ke konci školního roku patří tradičně pořádání školních výletů. S žáky prvních tříd jsme se ve čtvrtek 30. 5. 2024 vydali do jihlavské ZOO. Děti se velmi těšily a počasí nám přálo. Cesta autobusem nám uběhla jako voda. Po příjezdu jsme se všichni posilnili a vyrazili na procházku areálem.
Prohlédli jsme si mnoho nádherných zvířat. Procházeli jsme přes zvířata africké savany, kde nás nejvíce zaujal výběh se žirafami. Pozorovali jsme je a obdivovali jejich dlouhé nohy a krk. Poté nás čekaly pavilony australská farma, babiččin dvoreček, dům koček nebo tropický pavilon. Další čas jsme strávili sledováním hejna plameňáků růžových. Dětem se nejvíce líbily veselé opice. V zázemí s občerstvením jsme si udělali přestávku na oběd a odpočinuli jsme si.
Navštívili jsme ještě africkou vesničku Matongo s typickými chýšemi. Ti odvážnější vstoupili do chýše s netopýry. Prohlídku ZOO jsme ukončili v obchodě se suvenýry. Děti si zakoupily plyšové zvířátko nebo jinou hračku jako upomínku na náš první společný výlet. Prvňáčci odjížděli domů nadšeni a s krásnými zážitky.

                                                                                                                                                         Za třídy I. A, B, C Mgr. Markéta Eibelová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?