V dubnu jsme v družině zažili spoustu zábavy.

Na začátku měsíce jsme si vyrobili Moranu, symbolu jara a plodnosti. Po dokončení jsme jí všichni s radostí hodili do vody, což je tradiční rituál oslavující konec zimy a příchod jara.

Také jsme se věnovali umění a vytvořili jsme nádherné obrázky jarních květin. Tato aktivita nám nejen pomohla rozvíjet naše umělecké dovednosti, ale také nás seznámila s různými druhy květin, které kvetou na jaře.

Když bylo sluníčko, využili jsme příležitosti a hráli si venku. Tyto chvíle nám poskytly nejen radost a zábavu, ale také nám pomohly pochopit význam týmové práce.

Na konci měsíce si děti vyrobily čarodějnice z papíru. I když byl projekt společný, každé dítě přistoupilo k výrobě své čarodějnice individuálně. Na všechny se můžete podívat ve fotogalerii.

Před sebou máme ještě dva měsíce, než nám začnou prázdniny, tak se budeme těšit na další dobrodružství v květnu.

Bc. Jana Jeklová

Foto: Bc. Jana Jeklová