Červen je poslední měsíc který trávíme ve škole.

Jedním z vrcholů měsíce byla hra na paní vychovatelku. Děti se staly paní vychovatelkou a převzaly kontrolu nad třídou. Bylo to skvělé a děti si vyzkoušely jaké to je být na druhé straně.

Další kreativní aktivitou bylo barvení triček. Děti dostaly bílá trička a speciální barvy na textil a mohly si vytvořit vlastní jedinečné designy. Bylo úžasné sledovat, jak se jejich kreativita a individualita projevují skrze jejich umělecká díla. Každé bylo v něčem krásné.

Děti také vyráběly přívěšky z pryskyřice. Tento projekt vyžadoval trpělivost a pečlivost, ale výsledky stály za to. Každý přívěsek byl jedinečný a krásný, stejně jako dítě, které ho vytvořilo.

Na Den otců všichni vyrobili dárky pro své tatínky. Bylo to dojemné vidět, jak moc se snažili vytvořit něco speciálního pro své otce a jak moc se těšili na jejich reakce.

Konec školního roku jsme si osladili návštěvou cukrárny. Po zmrzlině jsme zamířili na dětské hřiště. Houpání na houpačkách, lezení na prolézačkách, hraní v pískovišti - to vše nám přineslo tolik radosti a smíchu. Bylo to skvělé místo, kde jsme mohli být sami sebou, hrát si a užívat si poslední dny školního roku.

Červen byl měsíc plný radosti, kreativity a učení. Teď nás čekají prázdniny.

Užijte si je a všem rodičům přejeme krásnou dovolenou.

Bc. Jana Jeklová

Foto: Bc. Jana Jeklová