Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Dne 26. června 2024 se naše školní družina proměnila v rozmanitý pouťový areál, kde se konala další z řady společných akcí - pouťové odpoledne. Počasí nám bylo nakloněno.

Na různých stanovištích se žáci zapojili do soutěží, které prověřily jejich pohybové schopnosti, matematické dovednosti i výtvarný talent. Každé úsilí bylo odměněno, ať už šlo o vyřešení záludného matematického problému nebo o vytvoření malého uměleckého díla.

Vrchol zábavy představoval skákací hrad, který byl neustálým zdrojem radosti. A když přišel čas na občerstvení, osvěžující kousky melounu byly více než vítány.

Toto odpoledne bylo skutečně zdařilé, plné zábavy, radosti a nezapomenutelných okamžiků. Velké poděkování patří i rodičům, kteří se akce zúčastnili a podpořili tak naše školní společenství.

Na závěr bychom chtěli popřát všem krásné, pohodové a slunečné prázdniny. Těšíme se na další školní rok plný nových dobrodružství a vzájemného učení se hrou.

Petra Fialová

Foto: Petra Fialová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?