Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Společné čtení ivančických pověstí pro prvňáčky si připravili také žáci IX.D. Počasí nám přálo, a tak se mohli malí i velcí sejít ve čtvrtek 20. června na školní zahradě.  

Některé z pověstí byly opravdu strašidelné a úkoly náročné. Dětem se podařilo zahnat upíra z kostelní věže česnekem, vykopat poklad ze země a uniknout děsivé mumii. Vyzkoušely si cestu slepého mládence, lukostřelbu s Kumány, vodní hrátky, stavění ivančické věže a při jedné z disciplín dokonce masáž srdce na připravené figuríně.  

Někteří z deváťáků se při této akci znovu potkali s prvňáčky, které provázeli v září jejich prvním školním dnem a kteří je v pátek vyprovodí při posledním zvonění.  

Děkujeme sdružení rodičů a přátel školy za příspěvek na osvěžující občerstvení, deváťákům za energii, kterou věnovali přípravě aktivit, a prvňáčkům za jejich odvahu a šikovnost. Bylo to milé setkání. 

Foto: Mgr. Marcela Dušková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?