Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V Brně ve STAREZ ARENĚ na Vodové se v 6. 6. 2024 konalo finále školní ligy žáků 1. st. v házené.

Turnaje se zúčastnilo 20 týmů rozdělených na dvě kategorie. Mladší – žáci 1. - 3. ročníku, starší 4. – 5. ročníku.

Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích. Atmosféra v hale byla nabitá energií a napětím, a hráči se s odhodláním vrhali do každého souboje.

Během celého dne se odehrála řada napínavých zápasů, ve kterých se předvedly skvělé házenkářské dovednosti a týmový duch. Mladí házenkáři bojovali o každý míč a předváděli úchvatné akce.

Po soubojích ve skupině se utkaly oba naše týmy o bronzové medaile. Mladší svůj zápas o bronz dotáhli do vítězného konce a získali tak krásné 3. místo a bronzový pohár Starší žáci předváděli vyrovnaný, od první do poslední minuty, souboj, ale nakonec se z vítězství radoval soupeř a naši starší hráči obsadili krásné 4. místo. Oba týmy během celého turnaje předvedly skvělé výkony a zaslouží si pochvalu za výbornou reprezentaci školy. Poděkování patří také trenérům z HK Ivančice p. Z. Kociánovi, p. Kremláčkovi a p. Sobotkovi.

Mladší žáci (1. - 3. r.): Friedlová Maruška, Hájková Laura, Kratochvíl Jakub, Krobátová Julie, Malík Ondřej, Minaříková Karolína, Sobotka Robin, Vošický Jan

Starší žáci (4. - 5. r.): Černý Daniel, Dobroň Šimon, Krobát Jan, Šacherová Sofie, Friedl Jan