Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V pondělí 3. 6. bylo dopoledne v parku na Réně živo. Děti z 1. stupně zde s menším zpožděním oslavily svůj svátek - Den dětí (1. červen vyšel letos na sobotu).  

Zpočátku se zdálo, že nám počasí nebude moc přát, ale úderem půl 9, kdy celé klání vypuklo, vysvitlo sluníčko a celou dobu dohlíželo na soutěžní klání. 

V některých z deseti disciplín děti buď spolupracovaly v družstvech, v jiných se musely spolehnout samy na sebe. Soutěže prověřily nejen rychlost, obratnost a zručnost, ale také dobrou mušku, pevnou ruku a trochu logického myšlení.  

V průběhu celého dopoledne se jednotlivé třídy střídaly na stanovištích, kde soutěžící hráli lidské pexeso, balancovali s míčkem na lžíci po překážkové dráze, hledali číselnou řadu rozházenou po louce, zatloukali hřebíky na rychlost, trefovali se šipkami do terče, zatančili si při soutěži „Židličky“, pokoušeli štěstí v losovací soutěži Kámen, nůžky, papír a v Bingu, zúročili logické uvažování na stanovišti Rubikova kostka a při skládání puzzle.  

Na každém stanovišti obdržely děti malou sladkou odměnu. Vyhlášeni pak byli i nejlepší soutěžící z každé třídy, kteří zvítězili v největším počtu disciplín. 

Děkuji žákům tříd IX. A a IX. C a Mgr. Lence Málkové za velkou pomoc při organizaci Dětského dne a manželům Eibelovým z hospůdky na Réně za zajištění občerstvení. 

    za realizační tým Mgr. Milana Kafková 

Videoreportáž si můžete prohlédnout ZDE.

Foto: TU 1. stupně, L. Málková

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?