Stalo se již tradicí, že Charita Rajhrad ke své Tříkrálové sbírce pořádá i dětskou výtvarnou soutěž. I letos se jí zúčastnila řada dětí z naší školy, od 1. do 9. ročníku: v první kategorii pro 1. – 2. třídy ZŠ získala 2. místo Nadia Plushko z 2. B a 3. místo Ela Čejková rovněž z 2. B. V kategorii 6. – 9. třída ZŠ se na pěkném 4. místě umístil se svou grafikou Jiří Lukáš ze 7. A a na 5. místě Sofie Holá z 9. A.

Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v neděli 22. ledna na Tříkrálovém koncertě v sále ZUŠ Oslavany. Protože se některé děti na vyhodnocení do Oslavan nedostavily, byly jim ceny i diplomy předány ve škole.

Oceněným dětem blahopřejeme a děkujeme také všem paním učitelkám a jejich žákům, kteří se soutěže ve svých třídách zúčastnili.

Výběr prací spolu s těmi oceněnými je k vidění na malé výstavě ve 2. patře naší školy.

Mgr. Leona Bubeníková

Foto: Mgr. Leona Bubeníková