Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ve dnech 16. - 20. 1. 2023 na naší škole proběhl ,,Týden bláznivého oblečení”. Byla to první celoškolní akce, kterou zorganizoval školní parlament.

Na každý všední den bylo předepsáno jiné oděvní téma - pondělí sportovní, úterý pyžamové, středa (velmi) neformální, čtvrtek naopak (velmi) formální a pátek stylizovaný do filmových či mediálně známých postav. Cílem bylo především zpestření a vnesení uvolnění a zábavy do náročného týdne při uzavírání klasifikace za 1. pololetí.

Jako pořadatele mne potěšilo, že jsme akci vymysleli a realizovali dost narychlo, přesto se zapojilo hodně spolužaček, spolužáků a dokonce i členů pedagogického sboru. Převleky opravdu vnesly do tříd i školních chodeb mnoho úsměvů a dobré nálady.  I následné ohlasy jsou kladné. Je to pro nás motivace k dalším nápadům i k učení, co příště udělat jinak nebo lépe.

Za školní parlament děkuji všem kolegům a kolegyním, kteří přispěli k rychlé propagaci a především všem, kteří provětrali své šatníky.       

Filip Soukup, VIII. A

 

Foto: vyučující

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?