Ve dnech 16. - 20. 1. 2023 na naší škole proběhl ,,Týden bláznivého oblečení”. Byla to první celoškolní akce, kterou zorganizoval školní parlament.

Na každý všední den bylo předepsáno jiné oděvní téma - pondělí sportovní, úterý pyžamové, středa (velmi) neformální, čtvrtek naopak (velmi) formální a pátek stylizovaný do filmových či mediálně známých postav. Cílem bylo především zpestření a vnesení uvolnění a zábavy do náročného týdne při uzavírání klasifikace za 1. pololetí.

Jako pořadatele mne potěšilo, že jsme akci vymysleli a realizovali dost narychlo, přesto se zapojilo hodně spolužaček, spolužáků a dokonce i členů pedagogického sboru. Převleky opravdu vnesly do tříd i školních chodeb mnoho úsměvů a dobré nálady.  I následné ohlasy jsou kladné. Je to pro nás motivace k dalším nápadům i k učení, co příště udělat jinak nebo lépe.

Za školní parlament děkuji všem kolegům a kolegyním, kteří přispěli k rychlé propagaci a především všem, kteří provětrali své šatníky.

Filip Soukup, VIII. A

Foto: vyučující