Náš nový kroužek - LOVCI PODNIKAVÝCH DUCHŮ je dobrodružná hra, která u dětí zábavnou formou posiluje kritické myšlení, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, řešení problémů a řadu dalších, pro praktický život užitečných dovedností.

V prvních lekcích jsme měli tu čest se seznámit s vrchním ředitelem společnosti SPIRIT Dr. Ručkou a jeho asistentem Alfrédem, poté nás provedl výcvikem Seržant Zmije a teď jsme se ocitli v jeskyni na Kaukazu se šerpem Lekpou, který nás tímto místem provede.

A co nás čeká dál ? Hluboké jeskyně, spletité uličky měst, hlubiny moří - tam všude čekají stopy vedoucí k Podnikavým duchům. Nikdo ale přesně neví, jací tajemní tvorové na cestě za nimi čekají a jaké nástrahy bude potřeba překonat.

Dokážeme s kamarády rozluštit prastaré tajemství, staré svitky a těžko čitelné mapy? Prokážeme svoji chytrost i sílu paží?

Cesta, která na nás čeká, není jednoduchá. Ale my to všechno zvládneme!

Jana Jeklová a Pavla Sýkorová

Foto: Bc. Jana Jeklová