Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ve středu 22. června se naše třída 7. D vydala na náš první třídní výlet, a to do TRON LASER ARÉNY a do JUMP PARKU v Brně.

V ranních hodinách jsme se sešli na vlakovém nádraží v Ivančicích a vydali se vlakem do Brna. Přesunuli jsme se tramvají na dané místo a šli jsme si zahrát pár her v laser aréně. Hrálo se ve dvou arénách: v plošinové a dvoupatrové. Každý jsme hráli tři hry a každý jsme si vyzkoušeli hry v obou arénách. Po skončení každého herního kola nám byly oznámeny výsledky, kdo kolikrát koho trefil apod. Když jsme dohráli, jeli jsme tramvají na náměstí Svobody, kde jsme měli rozchod a mohli se naobědvat, či popřípadě si něco koupit.

Ve 13:00 jsme odjížděli do JumpParku. Když jsme dorazili, mohli jsme si koupit žluté ponožky, dostali jsme fialové náramky a zhlédli instruktážní video o bezpečnosti na trampolínách. Po videu jsme šli na trampolíny a jednu celou hodinu jsme skákali a dělali různé blbosti. Po našem hodinovém skákání jsem se vrátili zpět do centra Brna a vydali se na nádraží na vlak, který nás zavezl zpět domů. Ve vlaku jsme byli všichni unavení, ale spokojeni ze zdařilého třídního výletu.

Barbora Vallová (7. D)

 

Foto: účastníci výletu

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?