Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

V úterý 28. 6. se v kině Réna uskutečnilo slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku. Celým programem provázela Taťána Doupovcová a Ondřej Penčák z IX. C.

Úvod byl v režii pana učitele Hochmana s pěveckým sborem. Po nich publikum uchvátil bubenickým uměním Dominik Pokorný z IX. B.

Pak už přišlo na řadu loučení jednotlivých tříd. Jako první přišla na řadu třída IX. A, za kterou přednesl závěrečný projev Adam Kulaš. Po něm se představila svým pěveckým vystoupením Jenny Sugar.p Třídu IX. B uvedla sólem na kytaru Zuzana Konečná. Závěrečný projev přednesl Jiří Bureš, který si získal diváky i složenou básní a svým závěrečným zpěvem. Své pěvecké umění předvedla i Matylda Kočí. Třída IX. C pojala rozloučení netradičně a připravila svým učitelům kvíz a všem přítomným v sále také projekci fotek za dobu svého působení na Brněnce.

Závěr programu  patřil paní ředitelce, pěveckému sboru a třídě IX. A, která rozezpívala sál písní Vadí nevadí od autorů Svěráka a Uhlíře.

Tento rok jsme se loučili s 68 žáky 9. ročníku. Jsme moc rádi, že se po dvou letech podařilo obnovit tradici a mohli jsme se opět sejít v hojném počtu v místím kině, abychom společně zakončili devítiletou etapu našich absolventů. Přejeme jim hodně štěstí na jejich další cestě životem.

Mgr. M. Kafková

Foto: Mgr. O. Němec

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

Horizont

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?