Měsíc duben nám rychle utekl. V družině jsme si hráli hry, malovali si, kreslili a odpočívali.

Když bylo hezké počasí užívali jsme si sluníčka na školním hřišti.

Dne 22. dubna jsme si připomněli Den Země. Hezky jsme si ho užili. V  týmech jsme prohlubovali kladný vztah k naší planetě, kreslili jsme planetu Země, zjišťovali, co patří kam patří v rámci ochrany přírody a plnili různé úkoly. Všechny děti byly šikovné a zvládly vše na jedničku, proto jim náležela odměna. Naše Země si zaslouží abychom se k ní chovali hezky.

Poslední týden se točil kolem čarodejnic. Každý z nás si vytvořil nebo namaloval svojí čarodejnici nebo čaroděje.

V pátek 29.4. se konal slet čarodejnic a čarodějů na školním hřišti. Létání na koštěti a jiné disciplíny všichni zvládli na jedničku. Za odměnu jsme si opekli špekáčky. Moc nám chutnalo a budeme se těšit opět o rok.

Fotky si můžete prohlédnout v galerii.

Bc. Jana Jeklová

Foto: Bc. Jana Jeklová