V pondělí 25. dubna jsme se vydali podruhé na dopravní hřiště do Oslavan. Čekalo nás zde pokračování cyklistického výcviku, závěrečné praktické a písemné zkoušky.

Ráno jsme se sešli před školou velmi brzy, ale jelikož se děti těšily, přišly všechny včas. Poté jsme jeli autobusem do Oslavan do DDM, kde probíhala teoretická výuka a nakonec si děti vyplnily test. Všem se podařilo test úspěšně absolvovat. Jedna žákyně dostala dokonce plný počet bodů, což se v letošním roce prý zatím nikomu nepodařilo.

Bohužel nám nepřálo počasí, takže jsme na dopravním hřišti byli méně času než na podzim, ale i přesto děti zvládly předvést své získané znalosti v silničním provozu. Všem se dařilo, takže nakonec děti dostaly slavnostně průkaz cyklisty.

Při zpáteční cestě jsme se ještě zastavili v cukrárně, což byla sladká tečka za povedeným sportovním dopolednem.

Mgr. Hana Procházková

Foto: Mgr. Hana Procházková