Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ve dnech 16. a 17. června si třída 6.D připravila pro své mladší spolužáky ze třetích tříd dopoledne plné her inspirovaných příběhy z řecké mytologie.

Děti měly možnost splnit čtrnáct dobrodružných úkolů a zachránit tak Kyklopa, nemocného syna boha moří Poseidóna. Hledaly cestu z labyrintu pomocí Ariadniny niti, dobývaly Tróju a bojovaly s nestvůrným Krakenem. Všichni si zasportovali na olympijských hrách, měli možnost osedlat si Pegase a najít zlato krále Midase.

Po náročném soutěžení jsme si odpočinuli při čtení příběhů a občerstvili se dobrotami ze společného piknikového stolu.

V závěru programu čarodějka Kirké předala dětem léčivé byliny a Kyklop byl zachráněn. Všichni účastníci soutěží byli odměněni medailemi, diplomem a drobnými cenami.

Chtěla bych poděkovat všem dětem z 6. D za zodpovědný přístup k celé akci, kreativitu a vytrvalost. Poděkování patří i rodičům dětí za pomoc při přípravě občerstvení a podporu dětí. Vážíme si pomoci pana Dusílka, který věnoval sladkou odměnu pro všechny účastníky.

Mgr. Zita Parmová

Foto: Mgr. Zita Parmová

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

odkaz na MŠMT

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?