• 2016
    Rekonstrukce pozemku školy - odstranění původních chodníků a obrubníků (práce žáků v rámci pěstitelských prací).
    Rekonstrukce hřiště u gymnázia.

Rekonstrukce hřiště u gymnázia - začátek prací v roce 2016

Rekonstrukce hřiště u gymnázia

Rekonstrukce hříště u gymnázia - začátek prací v r. 2016

• 2017
    Rekonstrukce pozemku školy - odstranění náletů a prořezání přerostlých stromů a keřů (práce žáků v rámci pěstitelských prací).
    Rekonstrukce hřiště u gymnázia - dokončovací práce.

Pokračování v rekonstrukci hřiště u gymnázia - ZŠ TGM Ivančice

Pokračování v rekonstrukci hřiště u gymnázia

• 2018
    Vypracování projektové dokumentace k revitalizaci školní zahrady za účelem možnosti podávání žádostí pro čerpání dotací z fondů EU a jiných organizací (Ing. Jitka Vágnerová, město Ivančice, Mgr. Milana Kafková).
    Rekonstrukce zahradního domečku.
    Získání šesti sad nářadí pro pěstitelské práce z projektu Ovoce do škol.

Rekonstrukce zahradního domku na ZŠ TGM Ivančice

Rekonstrukce zahradního domečku.

• 2019
    Odstranění bazénku používaného k zavlažování, starého vodovodního vedení a nepoužívaného rozpadlého pařeniště, srovnání povrchu školní zahrady (Technické služby města Ivančice).
    V září začala probíhat rekonstrukce stávajícího školního hřiště, které bylo v havarijním stavu a nebylo již využíváno. Rekonstrukcí vznikla na konci roku nová větší sportovní plocha. Na víceúčelovém hřišti tak bude možné provozovat tyto sporty: malá kopaná, košíková, florbal, nohejbal, házená, tenis (hrazeno z rozpočtu OISMaP r. 2019-2020 - městem Ivančice).
    V září se naše škola zapojila do mezinárodního projektu ERASMUS+. Cílem projektů je navázat přátelství učitelů a dětí z různých evropských zemí, motivovat je k výuce cizích jazyků, zlepšit jejich dovednosti v oblasti informačních a komunikačních technologií.
    Výměna osvětlení ve třídách v 2. patře (staré zářivky nahrazeny LED panely s pohybovým čidlem).

Víceúčelové hřiště na ZŠ TGM Ivančice

Vybudování víceúčelového hřiště

• 2020
    Vybudování zahradního altánu podle vypracované projektové dokumentace Ing. Vágnerové (město Ivančice, společnost Kavyl).
    Vybudování vyvýšených záhonů (město Ivančice).
    Nákup nových lavic do šaten.
    Rekonstrukce učebny fyziky.

Vybudování zahradního altánu na ZŠ TGM Ivančice

Vybudování zahradního altánu na pozemcích školy

Nákup nových lavic do šaten na ZŠ TGM Ivančice