Ve středu 24. 6. 2026 se v kině Réna konalo rozloučení s žáky 9. ročníků. Každá třída si připravila svůj program. Postupně pronesli projev za každý ze tří kolektivů a prezentovaili videosestřih svých fotek a krátkých videí ze školních let.
Na přihlížející z řad druhého stupně čekal Kahoot kvíz a první tři výherci byli odměněni. Neminuly je ani skeče a scénky z vyučování a předávaní Oscarů. Každá ze tříd poděkovala kytičkou nebo dárkem svým učitelům. Žáci na oplátku dostali medaili a pamětní list.
Závěr programu patřil paní ředitelce, která promluvila k absolventům a potažmo celému druhému stupni i přítomným učitelům.
Všichni deváťáci se rozloučili společnou písní Nesnáším loučení od Michala Davida.
Přejeme jim všem úspěšný vstup do středoškolského života a hodně štěstí v dalším životě.
Za celý kolektiv všech učitelů Mgr. Jana Krečíková
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice
Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767
+420 546 419 236
reditelka@zstgmivancice.cz