Rodina to je táta, máma a jejich děti, velká skupina osob, plná lásky, radosti a porozumění, která dítě vychovává, učí ho, jak se chovat k druhým.

Jaká je moje maminka, můj tatínek, co je pro mě rodina, co jednotliví členové dělají a jak si pomáháme, o tom jsme si povídali, vše pilně zapisovali.

Vyzkoušeli jsme si hry s QR kódy, za správné splnění dostali číslo a písmeno, z nich složili tajenku RODINA.

Ve VV jsme mámu a tátu malovali. V matematice počítali SÚ a porovnávali, kdo je starší a o kolik, ustřihli provázek, který odpovídá naší délce a změřili ho.

Domů si odnášíme, krásnou knížku o rodině a dárek pro maminku.

žáci 2.A