Vážení rodiče, milí žáci,

ZDE najdete rozdělení žáků budoucích 6. ročníku do jednotlivých tříd.

Vzhledem k tomu, že žáci přecházejí na 2. stupeň, kde je organizace výuky složitější (učitelé se na jednotlivé předměty střídají, v průběhu prázdnin může docházet ke změnám v úvazcích, přicházejí noví žáci, čekáme na podpůrná opatření z PPP atd.), nebylo možné na konci školního roku uspořádat informační schůzku. Všechny potřebné informace budou známé až poslední týden v srpnu (vyučující jednotlivých předmětů, sešity, pomůcky, termíny adaptačních pobytů atd.).

• Informační schůzka se uskuteční během prvního týdne v září (termín bude upřesněn poslední srpnový týden).
  • Na webových stránkách školy bude poslední srpnový týden umístěn termín zahájení nového školního roku.
  • V posledním srpnovém týdnu přijdou na emailovou adresu rodičů nových žáků přihlašovací údaje do elektronické žákovské knížky pro děti i pro rodiče. Přijde Vám také email s dalšími potřebnými informacemi a instrukcemi, jak při přihlášení postupovat a do kdy je nutné se přihlásit.