Pracuji

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Ledová horečka v Ostravě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se pro žáky 4. – 9. ročníku naší školy stal sen skutečností. Zúčastnili jsme se MS v ledním hokeji v Ostravě! Atmosféra byla nabitá energií už od chvíle, kdy jsme vstoupili do Fanzóny. Barevné vlajky, nadšené pokřiky fanoušků a vůně grilovaných klobásek – to vše umocňovalo vzrušení z nadcházejícího zápasu mezi Kazachstánem a Švédskem. 

Na stadionu nás uchvátila impozantní ledová plocha, úžasní maskoti Bob a Bobek a napínavý boj obou týmů. Fandili jsme z plných plic a užívali si každý moment této sportovní události.  
I když Švédsko nakonec zvítězilo, pro nás to byl nezapomenutelný zážitek. Zažili jsme sílu kolektivního fandění, napětí vrcholného sportu a sdílenou radost z hokejového umění. 

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na tomto výletu podíleli a pomohli tak našim žákům zažít něco výjimečného. Bylo to úžasné zpestření školního roku a vzpomínka, na kterou budou žáci jistě dlouho vzpomínat. 

Mgr. Jana Dvořáková

                                                                                                  

OHLASY ŽÁKŮ:

Zájezd na MS v ledním hokeji se mi moc líbil. Byla tam skvělá atmosféra. Užil jsem si setkání s maskoty, kterými jsou tento rok Bob a Bobek. Cestou autobusem jsem si povídal se svými kamarády. Hokejový zápas jsem si moc užil a doufám, že ještě někdy dostanu příležitost se na podobnou událost podívat.  

Tobias Šramatý, V.A 

 

Na hokeji v Ostravě se mi líbilo. Byla tam super atmosféra. Jízda v autobuse byla taky fajn. Akorát jídlo na hokeji bylo moc drahé. Celý zájezd hodnotím 8/10.                                    

David Macholán, IX.A 

 

Na výletě se mi nejvíce líbili králíci z klobouku a cesta autobusem zpět. Pedagogický dohled byl velice profesionální a zkušený. Zpěv v buse mě doprovází ještě dodnes. Na chvíli se mi ztratil Štěpán a neviděl 3 minuty 2. třetiny, ale za to mi donesl kolu, za což dávám palec hore. Děkuji za tuto příležitost                               

Michal Brabec, VII.C 

Foto: Mgr. Jana Dvořáková, David Mařa

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Školní parlament ZŠ TGM Ivančice

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?