Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X
ZŠ TGM Ivančice
Na Brněnce 1, příspěvková organizace

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že k výuce tělesné výchovy musíme využívat tělocvičnu gymnázia, řídíme se hodinami, které nám ve své  tělocvičně gymnázium uvolní. Tím se také následně řídí celý náš rozvrh. V některých hodinách musíme využívat pouze naši tělocvičnu, proto musí mít chlapci TV 6. hodinu (do 13:30) a dívky 7. hodinu (do 14:20) nebo naopak. Abyste si mohli plánovat zápis do kroužků a zájmových činností, zde je rozpis odpoledního vyučování pro 6. - 9. ročník na letošní školní rok:

VI. A, VII. B

  • PONDĚLÍ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VIII. C, IX. B

  • PONDĚLÍ -  8. vyučovací hodina vždy všichni

 IX. C, IX. D

  • ÚTERÝ - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu dívky (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu chlapci, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).
  • ČTVRTEK - 8. vyučovací hodina vždy všichni

VIII. A, IX. A

  • ÚTERÝ - 8. vyučovací hodina vždy všichni
  • ČTVRTEK - za příznivého počasí budou mít všichni TV 6. vyučovací hodinu venku, za nepříznivého počasí 1. pololetí TV 6. vyučovací hodinu chlapci (zřejmě listopad - leden, ostatní měsíce se chodívá ven) a 7. vyučovací hodinu dívky, v 2. pololetí se to otočí (zřejmě únor - duben, ostatní měsíce se chodívá ven).

VIII. B

  • STŘEDA - 8. vyučovací hodina vždy všichni

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Odkaz na starý web školy

 

 

 

 

  Nenech to být - schránka důvěry - pomoc při odhalování šikany

Horizont

 

KONTAKTY

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 1, 664 91 Ivančice
IČO: 70918767

  +420 546 419 236

reditelka@zstgmivancice.cz

Kde nás najdete?